Úvodní strana

Croquet club dynamo Telč

Člen asocice českomoravského kroketu

Loser Cup 2008

Letošnímu Loser Cupu přálo počasí a tak za krásného jarního dne všech osm zúčastněných žehralo pouze na vlastní herní chyby, nikoli na zásah vyšší moci. Počet účastníků turnaje byl negativně poznamenán blížícím se hořickým turnajem Od začátku bylo tedy zřejmé, že diplom za vítězství získá někdo z CC Dynamo Telč a nebo jeho sympatizantů.

Loser Cup 2008

Jiří Pantoflíček patří k pravidelným účastníkům Loser Cupu a podle našich informacích trvá na účasti v tomto turnaji i v dalších ročnících. Tzn. nehodlá vyhrát žádný turnaj, postoupit mezi první desítku nebo si vylepšit handicap, což by mu budoucí účast znemožnilo. Pořadatelé mu popřáli mnoho úspěchů v této snaze.

Loser Cup 2008

Lucie Pospíšilová byla jednou z ozdob turnaje. Talentovaná hráčka záměrně zanedbává trénink, aby nevzbuzovala závist.

Loser Cup 2008

Znají se odmalička a jsou jako sestry - Zuzka a Lucka. V běžném životě nerozlučné kamarádky, na hřišti však nesmiřitelné rivalky.

Loser Cup 2008

Lucie zkušeně kontroluje, zda se její koule nedaly do pohybu zatímco se nedívala.

Loser Cup 2008

V popředí ležérně opřený o hůl stojí pozdější vítěz turnaje Jan Mátl. V růžovém tričku hrající Zdeněk Vokurka a v modrém Daniel Zeman.

Loser Cup 2008

Pokud vám úderový postoj Honzy Mátla připomíná telemark, nejste sami. Zjistili jsme, že Honza je i vášnivý lyžař a pracuje na kombinaci obou poněkud konzervativních sportů.

Loser Cup 2008

Krátka diskuze, vyjasnění si pozic, ale nikoli výhružky, to vše ke kroketu neodmyslitelně patří. S Honzou Mátlem diskutuje golfkroketový talent Pavel Suchý.

Loser Cup 2008

Druhá z ozdob turnaje - Zuzka Kotrbová už tuší, že letošní titul Super Losera získá právě ona. Bere to sportovně a s nadhledem. Pokud by byl diplom pro nejstylověji oblečeného hráče, jistě by ho obdržela také.

©2008 Croquet Club Dynamo Telč