Úvodní strana

Croquet club dynamo Telč

Člen asocice českomoravského kroketu

Prdecká lyže 2009

Možná, že při pohledu na nadpis a následující fotografie někteří z vás zapochybují, jsou-li stále na stránkách kroketového klubu. Vězte ale, že při prezenci na tradiční závod Prdecká lyže, konaný v Pasekách nad Jizerou, nikdo z níže uvedených účastníků neváhal ani okamžik a na otázku z jakého je klubu, uvedl Croquet Club Dynamo Telč. To je důvod, který vedl ke zveřejnění následujících materiálů.

Prdecká lyže 2009

Je 8.březen 2009 a Štěpán zasněně přemýšlí o nastálém závodě. Jaké asi obsadí místo? Bude schopen konkurovat těm, kteří už se s prkénky na nohou narodili?

Prdecká lyže 2009

To Zuzka hýří optimismem. Kategorie žen není příliš obsazená a proto má pravděpodobné umístění v první desítce.

Prdecká lyže 2009

Její nejlepší přitelkyně, ale ve sportu snad největší rivalka Lucka, je už na startu.

Prdecká lyže 2009

S odhodlaným úsměvem sleduje Zuzka záda své vzdalující se kamarádky. Kdo bude rychlejší?

Prdecká lyže 2009

Spokojený úsměv - Zuzka 1.kolo zvládla na výbornou. Na Bobinovi je trochu patrna nervozita. Je ve své kategorii snowboardistů sám, ale jak známo, největším soupeřem je člověk vždy sám sobě ;-)

Prdecká lyže 2009

Pořadatel si neodpustil několik poznámek na adresu možnosti výskytu sněhové pokrývky v Telči, což podle něj vysvětlovalo fakt, že Štěpán má na sjezdový závod carvingové lyže...

Prdecká lyže 2009

Na snowboardisty pořadatelé příliš nemysleli a tak museli Bobina roztlačit.

Prdecká lyže 2009

Závěrem se sluší uvést výsledky: Bobin vyhrál kategorii snowboard, děvčata se umístila v první desítce a Štěpán se nijak neodchýlil od výsledků dosahovaných v poslední době v jiných sportech ;-)

Další fotografie z tohoto závodu naleznete například zde.

©2008 Croquet Club Dynamo Telč